گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اگر نسخه ی جدید منتشر شده به ما اطلاع دهید .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
چهارشنبه , ۱۷ آذر , ۱۳۹۵
شهر اندروید
شهر اندروید
mobile
تبلیغات

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود . این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون ،روزنامه ،مجلات و… پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند .


رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد ، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.


حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده ، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.


امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.

سایت ایی تی ای کامپیوتر به نشانی  Etacomputer.ir بعنوان یک سایت جدید و فعال ، در نظر دارد به طور وسیع پاسخگوی نیاز کاربران در زمینه کامپیوتر از قبیل (مقاله ، پروژه ، دانلود نرم افزار ، فایل های آموزشی ، جدیدترین های کامپیوتر و …)  باشد .


تبلیغات بنر 60 * 468          50000  تومان        ماهیانه


تبلیغات بنر 120* 240          40000   تومان      ماهیانه


تبلیغات بنر 150*150           25000   تومان      ماهیانه


تبلیغات متنی                        15000    تومان     ماهیانه

قبل از سفارش بر اساس نوع تبلیغ هزینه آن را از طریق (پرداخت آنلاین) پرداخت نمائید سپس در قسمت اطلاعات درخواستی پایین  شماره رسید را در فیلد(شماره رسید ) وارد نمائید.

[contact-form-7 id=”1166″ title=”تبلیغات”]