تبلیغات

 

بازی “حمله به هالیوود” علیرغم ظاهر ساده ای که دارد، دارای بخشهای متعددی است که بازیکن باید علاوه بر داشتن “استراتژی نظامی”، “هوش تحلیلی” بالایی در استخدام و قوی تر کردن هر چه بیشتر سرداران و دانشمندان ایرانی خود داشته باشد و با اتخاذ تصمیمات شگفت انگیز در لحظات نبرد، مانع از کشته شدن مردم و سپاهیان ایرانی گردد.

همچنین در بخش قهرمانان، برای آشنایی بیشتر کاربران با پیشینه تاریخی و فرهنگی کشورمان، زندیگنامه ی اساطیر، قهرمانان و دانشمندان ایرانی آورده شده است.

استدیو چاکلت گیمز تلاش کرده همراه با ارائه یک بازی بسیار سرگرم کننده و استراتژیک، گام کوچکی در جهت افزایش اطلاعات عمومی جوانان و ارتقای فرهنگ ایران عزیزمان بردارد.

در یک شب سرد و تاریک که سکوت تمامی شهر را فرا گرفته بود صداهای عجیبی از خانه ای مرموز به گوش می رسید، در این خانه دانشمندی دیوانه بود که توانسته بود دروازه­ ای در زمان ایجاد کند و تمامی قهرمانان و بیگانگان را طلسم کند و به کنترل خود دربیاورد .

حال این دانشمند دیوانه ارتشی در اختیار داشت که میتوانست دنیا را تسخیر کند برای همین تصمیم گرفت کشور ها را یکی پس از دیگری فتح نماید. اما هنگامی که دروازه ­های اهریمنی او برای فتح سرزمین ایران باز شد قهرمان هایی با کمک “اوستَن” ساحر بزرگ ایران احضار شدند تا در مقابل این دشمنان بایستند اما این قهرمانان و پهلوان ها تنها نبودند، مردم نیز در این نبرد آنها را یاری میکردند و با هرچیز که در دست داشتند به انها کمک میکردند .

دانشمند دیوانه نیز وقتی اتحاد و قدرت مردم ایران را دید تسلیم نشد و دست از آزمایشهای شیطانی خود برنداشت برای همین افرادی را به عنوان “رییس بزرگ” انتخاب کرد که قدرتی چند برابر نسبت به دیگر دشمنان طلسم شده داشتند .

باکس دانلود گزارش خرابي لينک
دانلود بازی (آنلاین) حمله به هالیوود نسخه 1.07 اندروید دانلود بازی (آنلاین) حمله به هالیوود نسخه 1.07 اندروید دانلود بازی (آنلاین) حمله به هالیوود نسخه 1.07 اندروید دانلود بازی (آنلاین) حمله به هالیوود نسخه 1.07 اندروید
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.